Biz Kimiz ?

Gram Film, internet, televizyon ve belgesel projeleri üretir. Ana vatanı İzmir çekim alanı Dünya’dır. Düşünür, araştırır, yazar, çeker. Sektörde yıllarca çalışmış kişilerin tecrübelerinin birleşimidir. Kazandığını işine yatırır. Dünya’yı izler, uluslararası standartları hedefler. Görev bölümüne inanır, profesyonellerle çalışır. Hayatı her an bir öykü çıkartacak şekilde yaşar. Sokakta olduğu gibi sette de gerçektir. Doğru bildiklerini uygulamak, idealleriyle çalışmak için kurulmuştur. Bitirdiği projeyi ekranda izlerken ondan mutlusu yoktur.

NE YAPIYORUZ?

Çok farklı alanlarda, farklı içeriklerde filmler üretiyoruz. Reklam ajansı dinamiklerinde çalışan bir prodüksiyon şirketiyiz. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve Dünya’daki trendleri yakından takibimiz sonucunda filmlerimizin içeriklerini ve yaratıcı fikirlerini de kendimiz belirliyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Filmin ne söylemek istediğini tanımlıyoruz. Hedef kitlesini belirliyoruz.Hangi mecranın, nasıl kullanılacağını tespit ediyoruz.Nasıl bir film çekeceğimize karar veriyoruz. Tarzı nasıl olacak, süresi ne kadar olacak, kaç versiyon kurgulanacak, birbirinden bağımsız ayrı filmler mi gerekecek?

Tüm bu soruların yanıtları verildikten sonra yaratıcı fikir veya özgün dokunuş devreye kendiliğinden giriyor.

NELER YAPIYORUZ?

Uzun Metraj Belgeseller, Müzik Klipleri, Endüstriyel Tanıtım Filmleri, Büyük Markalar İçin Event Filmleri, İnfografik Filmler, 3D Animasyonlar, Ürün Reklamları, Kurum İçi Eğitimler, Testimonial Filmler, YouTube Kanalı İçerikleri hazırlıyoruz.

İşlerimizin metnini, senaryosunu kendimiz yazıyoruz. Hem sette hem post prodüksiyon tarafında çok tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce seslendirmen portföyümüz bulunuyor. Profesyonel oyuncu veya model temin edebiliyoruz. İstenilen yerden sosyal medyaya canlı yayın yapabilecek kapasitemiz bulunuyor.